SAICOS na targach w Hannover i Monachium

Osobiste wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych.

SAICOS COLOUR zdecydował się, w nadchodzącym roku, na udział zarówno na targach DOMOTEX w Hannover, jak również BAU w Monachium. Każde z tych wydarzeń będzie miało jednak, swoją specjalizację.

DOMOTEX w Hannover Hala 7 / Stoisko E30

Nowe wykończenia przemysłowe z naciskiem na ekologię, wydajność i wytrzymałość.

Na wiodących targach dla przemysłu podłogowego SAICOS COLOUR GmbH skupia się w tym roku na przemysłowym wykończeniu podłóg. „Cieszymy się mogąc zaprezentować nowe wykończenia,“ powiedział Michael Fischer, Kierownik Firmy SAICOS. „Pragniemy z naszymi nowymi powłokami zaproponować każdemu producentowi nową jakość“. Na rynku pojawia się coraz więcej zapytań o naturalne powierzchnie olejowane o wykończeniu ultra-matowym i wysokiej odporności. Niezwykle wytrzymałe powierzchnie muszą również w efektywny sposób dać się produkować.“ Wszystkim tym wyzwaniom stara się sprostać nasza firma. Na targach w Hanowerze będzie mógł odwiedzający bezpośrednio obserwować na miejscu proces wykończenia w nowych systemach, a także sam przetestować interesujące go zagadnienia. Szczególnie w zakresie przemysłowych wykończeń nasza firma zrobiła, w ciągu ostatniego roku, bardzo dużo inwestycji badawczych, z sukcesem, którego rezultaty przekonują. Jako logiczne następstwo tego rozwoju od stycznia 2017 poszerzamy również nasz zespołu, do którego dołącza Roland Hagenbach, specjalista, od wielu lat, znany w branży przemysłowej. Jego wiedza i doświadczenie będą dla nas pomocą już na targach DOMOTEX.

BAU w Monachium Hala A5 / Stoisko 332

Świat staje się bardziej kolorowy – SAICOS przedstawia nowe kolekcje kolorów.

Nową koncepcje stoiska “POMALUJ SAM“ przedstawia SAICOS na BAU w Monachium, na którym odwiedzający będą mogli skosztować, pomiędzy godziną 16 a 18 wspaniałych Koktajlów i przekonać się o jakości oraz dziecinnie łatwej obróbce naszych produktów, wykorzystując je samodzielnie. Zaprezentowana zostanie również nowa kolekcja kolorów „Edycja Specjalna 2017“ dla powierzchni wewnątrz i na zewnątrz oraz nowy Ultra-matowy Wosk Twardy Olejny dla wszelkiego typu podłóg drewnianych. „Cieszymy się na spotkanie i możliwość prezentacji naszych produktów dla klientów z rynków lokalnych i zagranicznych“ powiedział Stephan Niemann, Kierownik sprzedaży SAICOS COLOUR GmbH. „Pragniemy w dalszym ciągu kontynuować naszą filozofię firmy jako producenta produktów specjalistycznych o bardzo wysokiej jakości i szerokim spektrum zastosowania, nie będących produktami marketowymi“.