PRZEMYSŁOWE POWŁOKI DO DREWNA

przemysłowe powłoki do drewna

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych rozwiązań na całym świecie, zarówno dla sektora podłóg, jak też innych z branży obróbki drewna Oprócz olejów klasy premium, utwardzanych metodą oksydacji i promieniami UV, w ofercie mamy także powłoki na bazie wody, które doskonale nadają się do rożnych zastosowań dla przemysłu.

Prace badawcze i rozwojowe zawsze prowadzimy mając na uwadze przyszłość, tak aby nasze produkty były na czasie zarówno pod względem środowiskowym jak i ekonomicznym, uwzględniając najlepsze dostępne technologie.

Naszym zamiarem jest stworzenie systemu powlekania powierzchni dopasowanego do wymagań klienta. Oczywiście wszystkie nasze systemy są testowane przez inżynierów wdrożeniowych w naszym własnym dziale technicznym, celem sprawdzenia wszystkich właściwości przy zastosowaniu istniejących maszyn.

System ochrony ściśle dopasowany do wszystkich zestawów produktów, kompletny i sprawdzony, niczym nasz partner z branży.

SYSTEMY OLEJOWANIA
systemy olejowe

Do wnętrz – systemy na bazie naturalnych olejów i wosków. [więcej]

SYSTEMY SPECJALISTYCZNE
systemy specjalistyczne

Produkujesz małe, średnie, czy duże ilości lub gdy potrzebujesz specjalnego systemu aplikacji? [więcej]

SYSTEMY ZEWNĘTRZNE
systemy zewnetrzne

Nasze systemy na bazie wody łączą zalety produktów fizycznie szybkoschnących z tymi powłokami wykończeniowymi,które pozwalają oddychać. [więcej]

CZYSZCZENIE i PIELĘGNACJA
czyszczenie i pielęgnacja

Produkty SAICOS dla domowych fachowców służące konserwacji zostały zaprojektowane do stosowania na produktach przemysłowo wykończonych z SAICOS. [więcej]